Dom i Ogród 

Dywan sznurkowy

Chcesz udekorować swój taras, balkon lub ganek? Praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem jest dywan tkany na płasko. Produkt świetnie sprawdza się również wewnątrz domu, zarówno w korytarzu, jak i w salonie czy innym pomieszczeniu. Łatwo jest go utrzymać w czystości, a bogaty wybór kolorów i rozmiarów umożliwia proste dobranie konkretnego modelu pod daną aranżację czy preferencje użytkowników. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na taki artykuł. 

Dywan sznurkowy – uniwersalne rozwiązanie do wnętrza, jak i na zewnątrz

Z uwagi na wysoką trwałość, jaka jest głównie zasługą braku runa i płaskiego splotu oraz łatwość utrzymania w czystości, ten rodzaj dekoracji podłogowych jest chętnie wybierany przez osoby, które mają w domu dzieci i zwierzęta. W prosty sposób usuniesz z nich sierść czy różnego rodzaju zabrudzenia. Omawiane modele idealnie sprawdzają się jako ozdobne dywany zewnętrzne. Warto wspomnieć, że to także polecane rozwiązanie dla osób, które są alergikami, bo wyróżniający się rodzaj plecenia i włókna syntetyczne nie sprzyjają rozwojowi bakterii oraz roztoczy.

Dlaczego dywan sznurkowy jest modelem idealnym na zewnątrz?

Główną zaletą tego wyrobu, oprócz aspektu dekoracyjnego, jest sposób wykonania i materiał, jaki został do tego wykorzystany. Dywan sznurkowy ma ciasny splot i jest mocno zbity, dzięki czemu na dłużej zachowuje świeży wygląd i trudniej go zabrudzić. Dodatkowo jest bardzo wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych jak deszcz, mróz czy długotrwałe promieniowanie UV. Nie traci koloru i się nie rozciąga.

Wybierz praktyczny dywan tkany na płasko!

Decydując się na taką dekorację, zyskujesz produkt, który wyróżnia się trwałością i jest bardzo uniwersalny. Możliwość wyboru spośród barwnych modeli ze wzorami lub bez sprawia, że z łatwością da się dopasować artykuł do gustu użytkowników i miejsca, w którym docelowo ma on pełnić swoje funkcje. Postaw na praktyczne rozwiązanie – dywan tkany na płasko jest estetyczny, dobrze się prezentuje i zachowuje swoją trwałość na długo!

Czytaj również