Biznes i Finanse 

Porównywarka ubezpieczeń OC AC

Dostępna na stronie internetowej naszej firmy porównywarka ubezpieczeń to praktyczne narzędzie o charakterze doradczym oraz informacyjnym. Pomaga wyszukać polisy z wielu dziedzin, które są jak najkorzystniejsze dla Klienta.

Porównywarka, na podstawie wpisanych do niej danych, tworzy selekcję wśród dostępnych w bazie propozycji, oferowanych przez rozmaite towarzystwa ubezpieczeniowe. Tym sposobem Klient może szybko znaleźć pakiet odpowiadający jego potrzebom i wybrać polisę w atrakcyjnej cenie. Nasza porównywarka ofert ubezpieczeniowych cechuje się łatwością w obsłudze, szybkością analizy danych oraz wyświetlania ofert.

Szata graficzna ułatwiająca użytkowanie

Narzędzie to ma bardzo intuicyjny układ i sposób użycia. Formularze, w które należy wpisać dane adekwatne do wyszukiwanej polisy, są proste, czytelne i przejrzyste. Dzięki temu dokładnie wiadomo, w które pole wpisać daną informację. Arkusze zostały stworzone tak, aby zwierać wyraźnie wyznaczone miejsca potrzebne do wpisania podstawowych oraz szczegółowych danych. Jednakże formularze nie zawierają nadmiaru pół, gdyż mogłoby to niekorzystnie wpływać na obraz całości. Ogranicza to również czas potrzebny do wypełnienia arkusza, im mniej zbędnych poł, tym krócej trwa owa czynność. Ponadto polecenia są proste, napisane przystępnym językiem, aby nie było kłopotu z ich zrozumieniem.

W przypadku ofert, które nie wymagają wypełniania formularza, porządek i czytelność również są zachowane. Wyszukując w porównywarce konkretnych ubezpieczeń na nieruchomość bądź życie, Klient otrzymuje kilka propozycji z podstawowymi informacjami o ofercie. Z tego poziomu można przejść na stronę danego towarzystwa, w celu zapoznania się z dokładnymi cechami danej propozycji.

Krótki czas korzystania z narzędzia

Porównywarka ubezpieczeń z naszej strony wykonuje swoje zadanie szybko. Po wpisaniu danych nie trzeba długo czekać na przedstawienie rezultatów wyszukiwania. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Ważnym jest, że narzędzie pokazuje optymalną liczbę aktualnych ofert. Propozycji nie jest ani za dużo, ani zbyt mało, gdyż wpływa to na czas poświęcony przez Klienta na poszukiwana ofert. Nie traci on wówczas cennych minut na zapoznawanie się z nieaktualnymi lub niedostosowanymi do swoich potrzeb propozycjami polis.

Nasza internetowa porównywarka przedstawia polisy wybrane z ofert około 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu Klient zyskuje duży wybór i może zapoznać się z opcjami o różnych cenach, zakresie itp. Narzędzie to jest całkowicie bezpłatne, polisy można zakupić online, zaś potwierdzenie zawarcia umowy jest wysyłane na wskazany adres e-mail.

Czytaj również