Producent kabli energetycznych — co oferuje?Technologie 

Producent kabli energetycznych — co oferuje?

Chcesz kupić przewody do przesyłania prądu? Przekonaj się, gdzie warto je zamówić. Poznaj różne rodzaje kabli i sprawdź, jakie zabezpieczenia przed awariami proponuje polski producent elementów sieci energetycznej.

Bezpieczna instalacja elektryczna

Projektanci instalacji elektrycznych muszą zwrócić uwagę na bezpieczeństwo ich użytkowników. Trzeba przewidzieć różne sytuacje, takie jak wystąpienie pożaru lub zalanie wodą. Producent kabli energetycznych oferuje między innymi bezhalogenowe przewody zasilające, które w razie kontaktu z ogniem nie emitują gęstego, toksycznego dymu. Przeznaczone są do instalacji w takich obiektach jak szpitale, szkoły, hotele, lotniska, stacje metra i dworce kolejowe. Działają w szerokim zakresie temperatur, od -40 do 90 stopni Celsjusza. Zapewniono wysoką odporność środowiskową. Płoń nie rozprzestrzenia się na wiązce kablowej, dzięki czemu zapobiega się szybkiemu zajęciu obiektu przez ogień i daje użytkownikom przestrzeni więcej czasu na ewakuację.

Zamawianie kabli energetycznych

Polski producent zapewnia rozbudowaną ofertę kabli i korzystne ceny. Współpracę można rozpocząć od indywidualnej konsultacji z pracownikami firmy, którzy pomogą dobrać rozwiązania odpowiednie do określonego projektu. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się między innymi przewody elektroenergetyczne do odbiorników ruchomych i przenośnych. Ciekawą propozycją są uniepalnione, olejoodporne, podwójnie ekranowane kable sterownicze. Poleca się je do pracy w warunkach zewnętrznych, ponieważ są odporne na szkodliwe działanie promieniowania UV. Gumowe przewody stosuje się na girlandach, suwnicach bramowych i nabrzeżnych.

Fabryka przewodów w Krakowie

Zadbaj o bezpieczeństwo sieci energetycznej i montuj wysokiej jakości kable elektryczne. Skorzystaj z oferty krakowskiej fabryki, która oferuje modele bezhalogenowe i dostosowane do pracy w różnych warunkach.

Czytaj również